Co pro vás zajistíme

Stavba povolena

Zajistíme vám vyřízení všech nutných vyjádření správců inženýrských sítí, dotčených orgánů, včetně potřených žádostí k podání na příslušný stavební úřad.

Víme dobře, že celý proces je časově náročný a pro laika složitý.

Vyhněte se přešlapům, zbavte se náročnosti celého vyřízení a ušetřete i čas a zaúkolujte nás.

Stačí třeba opomenout oslovit jednoho z dlouhého seznamu všech institucí a pak se prodlouží vydání povolení třeba o další dva měsíce, a přitom jste si mohli myslet, že jste na stavební úřad v dobré víře dodali veškeré náležitosti.

Mnohdy je náročné i podat jednu žádost o vyjádření, aby splnila všechny náležitosti a bylo následně vydáno stanovisko ke stavbě.

Náročnost se liší typem stavby, lokalitou, specifiky pro budoucí výstavbu. Jednoduše řečeno není a neexistuje žádný seznam, který by byl poplatný pro každou stavbu.

Ulehčete si proto život a můžete nás pověřit vyřízením veškerých formalit a předáme vám vše potřebné a vy sami jen už jen vše podáte ke sválením příslušným stavebním úřadem.

Můžete být kdekoli v České republice, vše společně rychle a pohodlně vykomunikujeme telefonicky a mailovou cestou.

Netrapte se zbytečně

Zajistíme:

Pro obce stavební povolení a územní řízení na:

Kdy nás potřebovat nebudete

U jakékoli stavby je potřeba dodržet odstupové vzdálenosti. Od komunikace to jsou 3 m, od hranice souseda 2 m, ale jen v případě, že na sousedním pozemku již nestojí jiná stavba. Pak je potřeba zohlednit požárně bezpečnostní řešení a podle nej určit vhodnou vzdálenost od hranice pozemku.

Pokud půjde o přístavbu nebo nástavbu bude nutný územní souhlas, také při stavbě chaty, garáže apod. Územní souhlas je potřebný i když se jedná o stavbu bez nutnosti stavebního povolení či ohlášení. O územní souhlas není naopak třeba žádat v momentě, kdy stavbu nezvyšujete ani nerozšiřujete.

Kontaktní formulář

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@stavebniohlaska.cz